En İyi Bitcoin CloudMining Sözleşmesi İncelemeleri ve Karşılaştırmaları

Bitcoin CloudMining nedir?

Cloudmining veya cloudhashing, kullanıcıların veri merkezlerindeki donanımların maden kapasitesini satın almalarını sağlar.

İki operatör, Hashflare ve Genesis Mining, birkaç yıllığına sözleşmelersunmaktadırlar.

Bitcoin cloud madenciliği, bitcoin madencilik donanımı, bitcoin madenciliği yazılımı, elektrik, bant genişliği veya diğer çevrimdışı sorunlar olmadan insanların Bitcoin kazanmalarına olanak sağlar.

Bazen cloudhashingolarak adlandırılan Bitcoin cloudmining, kullanıcıların uzak veri merkezlerine yerleştirilmiş olan Bitcoin madencilik donanımından çıkan bitcoin madenciliği gücünü satın almalarına olanak sağlar.

Bu durumda, tüm Bitcoin mining, bulutta uzaktan yapılır. Bu, sahiplerin, bitcoin madenciliği yaparken karşılaşılaştıkları elektrik, hosting sorunları, ısı, montaj veya bakım problemi gibi sıkıntıların herhangi biriyle başa çıkmamalarını sağlar.

Bitcoin Cloud Mining’in Avantajları Nelerdir?

 • Baş edilmesi gerekilenaşırı ısı yok
 • Sürekli uğuldayan fanların olmaması sebebiyle sessiz
 • Elektrik maliyeti yok
 • Bitcoin madenciliği artık kârlı olmadığında satılacak madencilik ekipmanları yok
 • Sıcak ekipmanların havalandırma problemleri yok
 • Bitcoin madenciliğiekipman tedarikçileri tarafından zamanında teslim edilemeyen, önceden sipariş edilmiş bitcoin madencilik donanımları yok

Bitcoin CloudMining’indezavantajları nedir?

bitcoin disadvantages

 • DOLANDIRICILIK!!!
 • Doğrulanamayan veya başka bir şekildekanunsuz Bitcoin cloudmining operasyonları
 • Eğlenceli değil! Kendi Bitcoin hashing sistemlerinizi oluşturmaktan hoşlanıyorsanız.
 • Daha düşük kârlar - Bitcoin cloudmininghizmetleri veya mining şirketi, giderlerikarşılayacak
 • Bitcoin fiyatının çok düşük olması durumunda, Bitcoin madencilik sözleşmeleri, sözleşmelerde operasyonları veya ödemeleri durdurma becerisine sahip olabilirler
 • Bitcoin madencilik donanımına sahip olmama
 • Bitcoin madenciliği yazılımını değiştirme becerisine sahip olmama
 • En İyi Bitcoin CloudHashing Hizmetleri

  Bu bölümde listelenmek, bu hizmetlerin desteklendiği anlamına GELMEZ ve yalnızca bir Bitcoin cloudminingkarşılaştırması olarak hizmet etmektedir. Çok büyük miktarda Bitcoin cloudminingdolandırıcılığı meydana gelmiştir.

  Hashflare İncelemesi: Hashflare, SHA-256 maden sözleşmeleri sunmaktadır ve otomatik ödemeleri hala BTC cinsindeyken daha kârlı olan SHA-256 madeni paralarıçıkarılabilir. Müşterilerin en az 10 GH/s satın almaları gerekmektedir.

  Genesis Mining İncelemesi: Genesis Mining, en büyük Bitcoin ve scrypt cloudminingsağlayıcısıdır. Genesis Mining,makul fiyatlı üç adet Bitcoin cloudminingplanı sunmaktadır. Zcash miner sözleşmeleri de mevcuttur.

  Hashing 24 İncelemesi: Hashing24, 2012’den beri Bitcoin mining içinde yer almaktadır. İzlanda ve Gürcistan’da tesisleri vardır. Mümkün olan en yüksek performansı ve verimliliği sağlayan BitFury’den gelen modern ASIC yongalarını kullanmaktadırlar.

  Minex İncelemesi: Minex, ekonomik simülasyon oyun biçimlerinde sunulan blok zincir projelerinin yenilikçi bir toplayıcısıdır. Kullanıcılar, önceden seçilmişcloudminingçiftliklerinin, piyangoların, kumarhanelerin, gerçek dünya pazarlarının ve daha pek çoğunun setlerinden oluşan bir indeksinşa etmek için kullanılabilen Cloudpack’leri satın alırlar.

  Minergate İncelemesi: Bitcoin için havuz ve birleştirilmiş mining ve cloudmininghizmetleri sunmaktadır.

  Hashnest İncelemesi: Hashnest, Bitcoin madencilerin Antminer hattının üreticisi olan Bitmain tarafından işletilmektedir. HashNest’in şu anda kiralık olarak 600’den fazla Antminer S7’sibulunmaktadır. Hashnest’in internet sitesinde en güncel fiyatlandırmayı ve kullanabilirliği görüntüleyebilirsiniz. Bu yazı yazılırken, bir Antminer S7’nin hash oranı 1.200 dolara kiralanmış olabilir.

  Bitcoin Cloud Mining İncelemesi: Şu anda tüm Bitcoin CloudMining sözleşmeleri satılmıştır.

  NiceHash İncelemesi: NiceHash, madencilik sözleşmesi alıcılarını ve satıcılarını eşleştirmek için bir sipariş defteri kullanmakta benzersizdir. Güncel fiyatlar için NiceHash’in internet sitesini göz atın.

  Eobot İncelemesi: 10$ kadaraz bir rakamla Bitcoin cloudmining’ebaşlayın. Eobot, müşterilerin 14 ayda kârlarının zararlarını karşılayacaklarını iddia ediyor.

  MineOnCloud İncelemesi: MineOnCloud’un şu anda bulutta kiralama için yaklaşık 35 TH/s madencilik ekipmanı var. Kiralamaiçinmevcut olan bazı madenciler AntMiner S4’leri ve S5’leri içermektedir.

  En İyi Bitcoin CloudMining Sözleşmeleri ve Karşılaştırmaları

  Bitcoin cloudminingsözleşmeleri, genellikle belirli süreliğineher bir hash bazında bitcoinler için satılmaktadır ve Bitcoin fiyatının temel faktör olmasıyla birlikte Bitcoin cloudminingsözleşmesinin kârlılığını etkileyen çeşitli faktörler vardır.

  Örneğin, 24 aylık bir sözleşme için GHash/s başına ödeme 0.0012 BTC / GH’dir.

  Sözleşmeler saatlik’ten çoklu yıllar arasında değişiklik gösterir. Her iki tarafa da bilmeyen olan en önemli faktör, Bitcoin ağı zorluğu ve bitcoincloudhashing sözleşmelerinin kârlılığını büyük ölçüde belirlemesidir.

  Bitcoin ağ zorluğu,verilen hedefin altında bir hash bulmanın ne kadar zor olduğunu gösteren bir ölçüttür.

  Bitcoin ağı,küresel bir engel zorluğuna sahiptir. Geçerli blokların, bu hedefin altında bir hash’e sahip olmaları gerekir. Bitcoin madenciliği havuzları, aynı zamanda,paylaşımlara yönelik daha düşük bir sınır belirleyen, havuza özel bir paylaşım zorluğuna sahiptir.

  Bitcoin ağı zorluğu yaklaşık iki haftada bir veya 2.016 blokta bir değişmektedir.

  Blok zincir teknolojisinin diğer türleri için her çeşit cloudminingseçeneği vardır.

  En İyi Litecoin Cloud Mining Hizmetleri ve Karşılaştırmaları

  Litecoin cloudminingsözleşmeleri için sınırlı seçenekler bulunmaktadır. Aşağıdaki listede bulunan hiçbir şey ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, Bitcoin cloudminingsözleşmelerini (yukarıda listelenen) satın alabilir ve kazanmış olduğunuz bitcoinlerinizi litecoine dönüştürebilirsiniz.

  Hashflare İncelemesi: Hashflare, asgari 1 MH/s’lik bir satın alımına sahipcryptocurrency mining sözleşmeleri sunmaktadır.

  Genesis Mining Review: Genesis Mining, Litecoin cloudminingsözleşmeleri sunmaktadır.

  Minex İncelemesi: Minex, ekonomik simülasyon oyun biçimlerinde sunulan blok zincir projelerinin yenilikçi bir toplayıcısıdır. Kullanıcılar, önceden seçilmiş cloudminingçiftliklerinin, piyangoların, kumarhanelerin, gerçek dünya pazarlarının ve daha pek çoğunun setlerinden oluşan bir indeksinşa etmek için kullanılabilen Cloudpack’leri satın alırlar.

  Minergate Review: Litecoin için hem havuz hem de birleştirilmiş madencilik ve cloudmininghizmetleri sunmaktadır.

  Eobot İncelemesi: Eobot, aylık 0.0071 LTC ödemelerine sahip Litecoin cloudminingsözleşmeleri sunmaktadır.

  En İyi Dash CloudMining Hizmetleri ve Karşılaştırmalar

  Dash cloudminingsözleşmeleri için sınırlı seçenekler bulunmaktadır. Aşağıdaki listede bulunan hiçbir şey ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, Bitcoin cloudminingsözleşmelerini (yukarıda listelenen) satın alabilir ve kazanmış olduğunuz bitcoinlerinizi Dash’e dönüştürebilirsiniz.

  Genesis Mining İncelemesi: Genesis Mining, en büyük X11 cloudminingsağlayıcı kuruluşudur. Genesis Mining, makul fiyatlı üç adet Dash X11 cloudminingplanısunmaktadır.

  En İyi Ether CloudMining Hizmetleri ve Karşılaştırmaları

  Ether cloudminingsözleşmeleri için sınırlı seçenekler bulunmaktadır. Aşağıdaki listede bulunan hiçbir şey ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, Bitcoin cloudminingsözleşmelerini (yukarıda listelenen) satın alabilir ve kazanmış olduğunuz bitcoinlerinizi ethere dönüştürebilirsiniz.

  Hashflare İncelemesi: Hashflare, makul fiyatlı Ethereum cloudminingsözleşmeleri ile büyük bir Ether cloudminingsağlayıcısıdır.

  Genesis Mining İncelemesi: Genesis Mining, en büyük Ether cloudminingsağlayıcısıdır. Ethereum cloudminingsözleşmelerininfiyatlarımakuldur.

  Minex İncelemesi: Minex, ekonomik simülasyon oyun biçimlerinde sunulan blok zincir projelerinin yenilikçi bir toplayıcısıdır. Kullanıcılar, önceden seçilmiş cloudminingçiftliklerinin, piyangoların, kumarhanelerin, gerçek dünya pazarlarının ve daha pek çoğunun setlerinden oluşan bir indeksinşa etmek için kullanılabilen Cloudpack’leri satın alırlar.

  Eobot İncelemesi: Eobot, aylık 0.0060 ETH ödemelerine sahip Ethereum cloudminingsözleşmeleri sunmaktadır.

  Bu Ethereum cloudminingrehberi, Amazon bulut sunucularını kullanarak Ethereum’ün nasıl çıkarılacağını gösterecektir.

  Bitcoin CloudMining Dolandırıcılıkları

  Muhtemel 500.000$ Bitcoin cloudminingsaadet zinciri gibi muazzam miktarda Bitcoin cloudmining dolandırıcılığı meydana gelmiştir. Potansiyel alıcılar, herhangi bir bitcoin madencilik sözleşmesi satın almadan önce son derece ihtiyatlı ve dikkatli olmalıdır. Dikkat edilecek hizmetler:

  Scrypt.cc İncelemesi: Scrypt.cc, saniyeler içinde KHS alımı yapmanızı, madenciliğe hemen başlamanızı ve hatta KHS’nizle arz ve talebe dayalı fiyatlarla gerçek zamanlı olarak alım satım yapabilmenizi sağlar! Tüm KHash’lar, 2 güvenli veri merkezinde güvenli bir şekilde saklanır ve muhafaza edilir.

  PB Mining İncelemesi: Bitcoin madenciliği ASIC donanımını çalıştırdığını iddia eder. Müşteriler bir bitcoin madencilik sözleşmesi satın aldıktan sonra, Bitcoin kazanmaya başlarlar. Piggyback Mining’te, elektrik masraflarını ve tüm Bitcoin madenciliği havuz ücretlerini karşılarlar. Bitcoin madencilik sözleşmesi, müşterilerin başarıya ulaşmasını istedikleri için %100 sigortalıdır.

  Bitcoin Cloud Services (BCS) İncelemesi: 500.000$’lık saadet zinciri dolandırıcılığıymış gibi görünüyor.

  Zeushash İncelemesi: Ödemeleri durdurmuş gibi görünüyor.

  Bitminer.io İncelemesi: Kullanıcı raporlarına göre, ödemeleri durdurmuş gibi görülüyor.

  CryptocurrencyCloudMining Firmaları

  Hashflare İncelemesi: SHA-256’ya sahip bir Estonya cloudminer olan Scrypt ve Scrypt-N seçenekleri ve şu anda en iyi değer gibi görülüyor.

  Genesis Mining İncelemesi: Genesis Mining, en büyük Bitcoin ve scrypt cloudmining sağlayıcısıdır.

  Hashing 24 Gözden Geçirme: Hashing24, 2012’den beri Bitcoin madenciliğinde yer almaktadır. İzlanda ve Gürcistan’da tesisleri var. BitFury’deki modern ASIC yongaları, mümkün olan en yüksek performansı ve verimliliği sağlar.

  Minex İncelemesi: Minex, ekonomik simülasyon oyun biçimlerinde sunulan blok zincir projelerinin yenilikçi bir toplayıcısıdır. Kullanıcılar, önceden seçilmiş cloudminingçiftliklerinin, piyangoların, kumarhanelerin, gerçek dünya pazarlarının ve daha pek çoğunun setlerinden oluşan bir indeksinşa etmek için kullanılabilen Cloudpack’leri satın alırlar.

  Minergate İncelemesi: MinerGate, bir grup cryptocoin meraklısı tarafından oluşturulan bir madencilik havuzudur. Birleştirilmiş madencilik için hizmet veren ilk havuzdur. Bu, havuzumuzda madencilik yaparken,eşzamanlı olarak ana madeni parayayönelik hash oranı azaltılması olmadan farklı madeni paraları çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

  Hashnest İncelemesi: Hashnest, Bitcoin madencilerin Antminer hattının üreticisi olan Bitmain tarafından işletilmektedir. HashNest’in şu anda kiralık olarak 600’den fazla Antminer S7’sibulunmaktadır. Hashnest’in internet sitesinde en güncel fiyatlandırmayı ve kullanabilirliği görüntüleyebilirsiniz.

  Bitcoin Cloud Mining Review: 2013 yılının ortalarından beri Bitcoin madenciliği yapıyor. Tüm Bitcoin madencileri, Avustralya’daki gelişmiş veri merkezlerinde bulunur ve yüksek kaliteli ekipmanlara ve 7/24 desteğe doğrudan erişime sahiptir.

  NiceHash İncelemesi: NiceHash, hashing gücünü satma ve satın almayı sizesunar. Alıcılar anında ödeme temeline dayanarak talep üzerine hashing gücü satın alabiliyorken, hashing gücünü satmak, madencinizistratum madenciliği havuzlarımıza bağlamak kadar basittir. Yenilikçi, kullanımı kolay ve risksiz cloudmininghizmetini getirdiğini iddia etmektedir. SHA-256 (Bitcoin, vb.), Scrypt (Litecoin, Dogecoin, vb.), Scrypt-N (Vertcoin, vb.) ve X11’e (DarkCoin, vb.) dayanan popüler madeni paraların büyük çoğunluğunu çıkartabilirsiniz.

  Eobot İncelemesi: En kolay, en ucuz ve en iyi cloudminingçözümü olduğunu iddia etmektedir. PayPal’ı kullanarak 10$ kadar az bir miktarla başlayın ve Bitcoin, Litecoin, Peercoin, Namecoin, Feathercoin, Dogecoin, NautilusCoin ve Vertcoin dahil tümcryptocurrency’lerarasında seçim yapın.

  MineOnCloud İncelemesi: MineOnCloud’un modası geçmiş donanımasahipmiş gibi görünüyor. Kasım 2013’te piyasaya sürüldü. Çok dengeli ASIC 28nm çipini kullanarak SHA256’ya yönelik Bitcoin madencilik sözleşmeleri sunmaktadırlar. İki tane bitcoin madencilik sözleşmesi seçenekleri vardır - bir günlük geçiş ve bir yıllık sözleşme. Müşteriler, Bitcoin madenciliği havuzunu seçebilir ve her ay ücretsiz olarak yıllık sözleşmesiyle değiştirebilirler.

  Scrypt.cc İncelemesi: Scrypt.cc, saniyeler içinde KHS alımı yapmanızı, madenciliğe hemen başlamanızı ve hatta KHS’nizle arz ve talebe dayalı fiyatlarla gerçek zamanlı olarak alım satım yapabilmenizi sağlar! Tüm KHash’lar, 2 güvenli veri merkezinde güvenli bir şekilde saklanır ve muhafaza edilir.

  PB Mining İncelemesi: Bitcoin madenciliği ASIC donanımını çalıştırdığını iddia eder. Müşteriler bir bitcoin madencilik sözleşmesi satın aldıktan sonra, Bitcoin kazanmaya başlarlar. Piggyback Mining’te, elektrik masraflarını ve tüm Bitcoin madenciliği havuz ücretlerini karşılarlar. Bitcoin madencilik sözleşmesi, müşterilerin başarıya ulaşmasını istedikleri için %100 sigortalıdır.

  Bitcoin Cloud Services (BCS) İncelemesi: 500.000$’lık saadet zinciri dolandırıcılığıymış gibi görünüyor.

  Zeushash İncele: Ödemeleri durdurmuş gibi görünüyor.

  Bitminer.io İncelemesi: Kullanıcı raporlarına göre, ödemeleri durdurmuşgibi görünüyorlar.

  Written by Bitcoin Mining on .